W  dniach 12- 14 października 2017 r. mieliśmy, jako Halluxduo, przyjemność uczestniczenia w kolejnym kongresie Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS). Można powiedzieć, że spotkanie miało charakter jubileuszowy, bo choć odbyło się po raz ósmy, to było okazją do świętowania 10 rocznicy powstania PFAS. Miejscem obrad w tym roku ponownie stała się Jastarnia. Jak zwykle  w gronie wykładowców pojawili się goście z Polski i zagranicy - tym razem Francji i Szwajcarii.

Uczestników przywitał prezydent PFAS, dr Bogusław Sadlik, następnie rozpoczął się intensywny program naukowy. Oczywiście, z uwagi na szeroki zakres zainteresowań Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego pytanie „jak operować halluxy?” nie było jedynym omawianym, ale zagadnienia dotyczące przodostopia pojawiały się zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego dnia kongresu. Obrady, jak i rozmowy poza nimi były okazją do zobaczenia i wysłuchania, jak „robią to inni”, a to najlepsza platforma wymiany doświadczeń.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

HALLUXDUO Piotr Krawczuk i Marcin Popow Spółka Lekarska (C) 2024 Wykonanie strony - Abrigo IT, Bartosz Stachowiak, tel. 505 225 181 / JoomlaXTC

All images and logos are copyrighted to their respective owners.