Halluxduo to miejsce skrojone na miarę potrzeb nowoczesnej opieki medycznej, gdzie lekarze specjaliści wychodzą naprzeciw wzrastającym oczekiwaniom pacjentów z problemami przodostopia.

Celem naszej działalności jest zapewnienie opieki medycznej – na tak wysokim poziomie – jakiej życzylibyśmy sobie dla naszych rodzin. Dlatego wyznacznikiem naszej pracy jest świadczenie najwyższej jakości usług medycznych w oparciu o nowoczesne techniki operacyjne, a także nieustanny rozwój naszych kompetencji i kwalifikacji.

Jako doświadczeni lekarze wierzymy, że za naszym profesjonalizmem stoją setki godzin spędzonych w salach operacyjnych znanych placówek medycznych w Poznaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści ortopedzi z wieloletnią praktyką, których połączyły wspólne lata studiów na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a także zamiłowanie do ortopedii.

W centrum naszego myślenia o medycynie leży pacjent i jego potrzeby, w tym celu przez cały czas trwania terapii utrzymujemy stały kontakt telefoniczny i e-mailowy z naszymi pacjentami. Dialog i partnerstwo to nie tylko wartości, jakimi się kierujemy podczas rozmów i konsultacji medycznych, ale są to idee, które stoją za sukcesem wszystkich działań naszego zespołu.


 

dr n.med. Piotr Krawczuk - jest starszym asystentem Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie pracuje jako specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii stopy, leczenia artroskopowego i endoprotezoplastyki stawów kończyny dolnej. Systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych pogłębiając wiedzę i umiejętności w swojej specjalizacji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) i Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS). W ramach pełnego etatu spełnia się w roli taty. W natłoku zawodowych i rodzinnych obowiązków nigdy nie zapomina o regularnym treningu, gdyż w zdrowym ciele, mieszka zdrowy duch. Prywatnie jest wielbicielem ostrych przypraw, klasycznego rocka i podróży na koniec świata.

Tel. +48 601 296 520

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


dr n. med. Marcin Popow - Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację ukończył w Ortopedyczno - Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu (ORSK 4).

Jego droga ortopedyczna prowadziła zarówno przez urazy narządu ruchu, pracę na dyżurach, jak i korytarze Kliniki Ortopedii  w Poznaniu. Członek polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiT) oraz Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo- Goleniowego (PFAS). Prywatnie szczęśliwy członek rodziny "2 plus 2" plus pies. Pozazawodowe zainteresowania to sport: piłka nożna, narty, snowboard.

Tel. +48 607 813 958

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Dr Michał Dybek - Dyplom lekarza uzyskał po studiach na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację ukończył w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu w 2012r. Idealny lekarz rodzinny - jest jednocześnie sympatyczny i empatyczny, cały czas czujny, z cierpliwością analizuje stan pacjentów, by w precyzyjny sposób określić rozpoznanie i sposób leczenia. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy w Przychodni Lekarskiej i Specjalistycznej „Eumedica” w Suchym Lesie, której nie przez przypadek jest kierownikiem. Współpraca z Halluxduo opiera się na przygotowaniu naszych pacjentów do zabiegu poprzez konsultacje i ewentualne leczenie. W przypadkach schorzeń internistycznych polecamy go każdemu.

Prywatnie to przemiły doktor, do zamiłowań poza spotkaniami z ortopedami zalicza sporty samochodowe (jest kierowcą sportowych Subaru), wyprawy na quadach i, jak na dużego chłopca przystało, klocki Lego Technic. Nadmiar stresu wycisza "lekami na uspokojenie": płytami winylowymi, grą na gitarze lub pobytem nad wodą, najlepiej z wędką w ręce.

tel. +48 601 162 653


mgr Janusz Zawilski - Ukończył studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego - kierunek Fizjoterapia. Już podczas studiów interesował się trudnym problemem rehabilitacji chorych na hemofilię i tego tematu dotyczyła jego praca magisterska. Współzałożyciel Centrum Diagnostyczno-Leczniczego INTERLAB w Poznaniu. Wielokrotnie uczestniczył w szkoleniach krajowych i zagranicznych na temat różnych form rehabilitacji pacjentów m.in. z dolegliwościami stawowymi, po urazach, przygotowywanych do zabiegów operacyjnych i wymagających rehabilitacji pooperacyjnej. W pracy korzysta z nowoczesnych metod fizjoterapii. Swoje doświadczenia zawodowe przedstawiał w postaci wykładów na konferencjach naukowych oraz w formie publikacji, aktualnie kończy opracowanie rozprawy doktorskiej.

tel. +48 531 980 089

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

mgr Adrian Dudek - jest doktorantem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w Zakładzie Spondyloortopedii i Biomechaniki Kręgosłupa, Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego  im. Wiktora Degi w Poznaniu. Współzałożyciel INTERLAB FIZJOTERAPIA.

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych szpitalach klinicznych i prywatnych ośrodkach na terenie Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Stanów Zjednoczonych. Systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych pogłębiając wiedzę i umiejętności praktyczne z takich dziedzin jak ortopedia, medycyna sportu, terapia manualna czy akupunktura medyczna. Prywatnie niespotykanie spokojny człowiek, perfekcjonista w tym co robi, muzyk-saksofonista, uwielbiający zabytkowe auta i podróże motocyklem. 

Tel. +48 600 129 838Operacje odbywają się w ośrodku zabiegowym:

Certus

ul. Grunwaldzka 156, Poznań

Tagi: haluksy Poznań, halluxy Poznań

 

 

 

 

 

  

 

 

 

HALLUXDUO Piotr Krawczuk i Marcin Popow Spółka Lekarska (C) 2024 Wykonanie strony - Abrigo IT, Bartosz Stachowiak, tel. 505 225 181 / JoomlaXTC

All images and logos are copyrighted to their respective owners.