PLAN LECZENIA (PRZEBIEG LECZENIA )

1. Konsultacja:

Zapraszamy Państwa do naszych gabinetów. Podczas wizyty  zebrany zostaje wywiad dotyczący schorzenia, przeprowadzone badanie lekarskie i analiza badań obrazowych. dr Krawczuk lub dr Popow zaproponuje Państwu odpowiednie leczenie i wyjaśni jego przebieg. Prosimy o zabranie ze sobą na konsultację zdjęcia rentgenowskiego stóp, wykonanego w projekcji ap i bocznej, w pozycji stojącej. Ważne jest także  dostarczenie najważniejszych wyników badań dotyczących Państwa zdrowia. W sytuacjach wyjątkowych proponujemy wstępną konsultację poprzez przesłanie zdjęć drogą e-mail.

2. Termin zabiegu:

Po ewentualnym zakwalifikowaniu do leczenia operacyjnego proponujemy Państwu dogodny dla Państwa termin zabiegu

3. Badania – link do pobrania.

Przed leczeniem operacyjnym niezbędne jest wykonanie poniższych badań (nie powinny być starsze, niż 6 tygodni):

  • EKG
  • morfologia
  • CRP
  • elektrolity
  • glukoza
  • układ krzepnięcia: INR oraz APTT
  • antygen HBS
  • przeciwciała anty HCV

4. Zabieg operacyjny:

Godzina  przyjazdu w dniu zabiegu jest potwierdzana najpóźniej dzień przed zabiegiem przez przedstawiciela kliniki. Po zjedzeniu lekkiego śniadania musicie być Państwo 6 godzin na czczo (bez jedzenia i picia).Na miejscu zostaje Państwu przydzielony pokój (jedno lub dwuosobowy). Przed wprowadzeniem na salę operacyjną odbywa się konsultacja ortopedyczna i anestezjologiczna, prosimy także o wypełnienie ankiet i dokumentów związanych z Państwa przeszłością chorobową.

5. Po zabiegu:

Najczęściej spędzacie Państwo noc w klinice, następnego dnia po wizycie lekarskiej (w godzinach przedpołudniowych) jesteście Państwo wypisywani ze szpitala. Otrzymujecie Państwo kartę informacyjną z zaleceniami, receptę na leki i zwolnienie lekarskie.

 W sytuacjach wyjątkowych proponujemy wstępną konsultację poprzez przesłanie zdjęć drogą e-mail.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

HALLUXDUO Piotr Krawczuk i Marcin Popow Spółka Lekarska (C) 2024 Wykonanie strony - Abrigo IT, Bartosz Stachowiak, tel. 505 225 181 / JoomlaXTC

All images and logos are copyrighted to their respective owners.