Halluxduo to miejsce skrojone na miarę potrzeb nowoczesnej opieki medycznej, gdzie lekarze specjaliści wychodzą naprzeciw wzrastającym oczekiwaniom pacjentów z problemami przodostopia.

Celem naszej działalności jest zapewnienie opieki medycznej – na tak wysokim poziomie – jakiej życzylibyśmy sobie dla naszych rodzin. Dlatego wyznacznikiem naszej pracy jest świadczenie najwyższej jakości usług medycznych w oparciu o nowoczesne techniki operacyjne, a także nieustanny rozwój naszych kompetencji i kwalifikacji.

Jako doświadczeni lekarze wierzymy, że za naszym profesjonalizmem stoją setki godzin spędzonych w salach operacyjnych znanych placówek medycznych w Poznaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści ortopedzi z wieloletnią praktyką, których połączyły wspólne lata studiów na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a także zamiłowanie do ortopedii.

W centrum naszego myślenia o medycynie leży pacjent i jego potrzeby, w tym celu przez cały czas trwania terapii utrzymujemy stały kontakt telefoniczny i e-mailowy z naszymi pacjentami. Dialog i partnerstwo to nie tylko wartości, jakimi się kierujemy podczas rozmów i konsultacji medycznych, ale są to idee, które stoją za sukcesem wszystkich działań naszego zespołu.


dr n. med. Marcin Popow - Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację ukończył w Ortopedyczno - Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu (ORSK 4).

Jego droga ortopedyczna prowadziła zarówno przez urazy narządu ruchu, pracę na dyżurach, jak i korytarze Kliniki Ortopedii  w Poznaniu. Członek polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiT) oraz Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo- Goleniowego (PFAS). Prywatnie szczęśliwy członek rodziny "2 plus 2" plus pies. Pozazawodowe zainteresowania to sport: piłka nożna, narty, snowboard.

Tel. +48 607 813 958

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Lek. med. Piotr Krawczuk - jest starszym asystentem Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie pracuje jako specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii stopy, leczenia artroskopowego i endoprotezoplastyki stawów kończyny dolnej. Systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych pogłębiając wiedzę i umiejętności w swojej specjalizacji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) i Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS). W ramach pełnego etatu spełnia się w roli taty. W natłoku zawodowych i rodzinnych obowiązków nigdy nie zapomina o regularnym treningu, gdyż w zdrowym ciele, mieszka zdrowy duch. Prywatnie jest wielbicielem ostrych przypraw, klasycznego rocka i podróży na koniec świata.

Tel. +48 601 296 520

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 
Operacje odbywają się w dwóch ośrodkach zabiegowych:

ENDOMEDICAL
Chwaliszewo 19A
Poznań

Tagi: haluksy Poznań, halluxy Poznań

 

 

 

 

 

  

 

 

 

HALLUXDUO Piotr Krawczuk i Marcin Popow Lekarska Spółka Partnerska, KRS: 0000626522, NIP: 7811931090, REGON: 364974616 (C) 2016 Wykonanie strony - Abrigo IT, Bartosz Stachowiak, tel. 505 225 181 / JoomlaXTC

All images and logos are copyrighted to their respective owners.